Spolupráce

OFF ROAD BUREŠ OFF ROAD BUREŠ OFF ROAD BUREŠ OFF ROAD BUREŠ OFF ROAD BUREŠ
Rádi bychom oslovili společnosti i jednotlivce, kteří by měli zájem s námi spolupracovat v jakémkoliv směru.
Pokud jste Vy nebo Vaše společnost profesionály ve svém oboru a máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat .

Hledáme

  • Právě Hledáme: Dealery a distributory, kteří se postarají o prodej našich produktů v úspěšně rozšířující se prodejní síti ČR. Nové produkty jsou v procesu výroby a další ve vývoji. Hlavním artiklem jsou nerezové rámy na automobiky. Naše další aktivity jsou zaměřeny na zakázkové speciální ohýbání a zpracování tenkostěnných nerezových trubek. Jedná se zejména o vybavení exteriéru a interiéru výrobky z ušlechtilých kovů a kompletní sortiment příslušenství.

Nabízíme:

  • Dealerské Slevy: Kontaktujte nás pro specifikaci na dealerské ceny.
    Pohotová Dodávka: I při zakázkové výrobě se maximálně snažíme dodržet dodání produktů do 14 pracovních dnů. Výrobky poté posíláme rychlou přepravní službou a u zákazníka jsou do druhého dne.
  • Atraktivní Komodita: V dnešní době nabízíme velmi oblíbené leštěné nerezové doplňky na vozy mnoha značek a další nové vyhledáváme. Můžete vidět tyto produkty na našich stránkách tak jak jsou doplňovány.
  • Reklamní Materiál: Prospekty a brožury produktů jsou pro dealery na vyžádání zdarma.
  • Mezinárodní Reklama: Mezinárodně dáváme reklamu do několika produktově příbuzných časopisů a pomůžeme Vám vší možnou pomocí předvést naše produkty.

Více informací na email: info@bures.cz

Pokud máte zájem stát se přímým prodejcem produktů Off-Road Bureš, kontaktujte prosím obchodní oddělení na:

Off-Road Bureš
V Zákruží 3
289 12 Třebestovice

Světla HELLA